Megbízó cégünk egy családi vállalkozásként induló cég, amely mára egy közel 15 főt foglalkoztató vállalattá nőtte ki magát. Elkötelezetten azon dolgoznak, hogy működésük során fenntartható, innovatív termékeket és szolgáltatásokat kínáljanak, értékeik: a minőség, a know-how és az innováció.

Kereskedelmi és Operatív Igazgató

Új munkatársukat keressünk az ügyvezető/tulajdonos mellé. [nbsp]

Feladatok:

Elvárások:

Megbízónk a kiválasztott jelöltnek egy stabil hátterű, családias légkörű cégben egy kihívásokkal teli kereskedelmi vezetői pozíciót kínál, folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel. [nbsp]

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát online rendszerünkön keresztül, magyar és angol nyelvű önéletrajza feltöltésével, valamint egy adatlap és egy rövid kérdőív kitöltésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva tudja benyújtani.

Kérjük, pályázatát

NE

a "JELENTKEZEK" gombra kattintva, hanem az alábbi linken adja le:

www.hill-international.com