Nemzetközi ügyfelünk több, mint csak egy globális gyártó. Olyan megbízható partner, aki segíti ügyfeleit a jobb termékek előállításában, a termelés optimalizálásában és az innováció révén a költségek csökkentésében.

Indirekt beszerző

#procurement#purchasing#logistics

Jelentkezek

Főbb feladatok:

  • A beruházásokhoz kapcsolódó termékek, szolgáltatások beszerzésének lebonyolítása a lokális és globális sztenderd folyamatok, irányelveinek betartásával.
  • Belső ügyfelek igényeinek összehangolása a beszerzési stratégiával. Beszerzési kérdésekben támogatás és útmutatás nyújtása a beszerzési ciklus minden szakaszában.
  • Ajánlatkérések, tenderek lebonyolítása, ehhez kapcsolódó dokumentáció összeállítása. A beérkezett ajánlatok több szempont szerinti értékelése, majd ennek megfelelően az érintett társosztállyal közösen a beszállító kiválasztása, rendelések jóváhagyása és kiküldése.
  • Potenciális beszállítók keresése, beszállítói menedzsment, beszállítói költségek optimalizálása.
  • Költségcsökkentési projektek kidolgozása, nyomonkövetése, valamint tárgyalások önálló lebonyolítása a beszállítókkal.
  • Szerződéskötésben való aktív részvétel, rá eső feladatok előkészítése a vállalat érdekeinek figyelembevételével.
  • Éves beszerzési terv elkészítésében való aktív részvétel, illetve feladatköréhez tartozó nyilvántartások, jelentések, elemzések készítése, riportálása.
  • Együttműködés a globális indirekt beszerzéssel, részvétel globális fejlesztési projektekben, szinergiák felderítése és azok kiaknázása.
  • A beszerzéshez kapcsolódó adatok rendszerbe történő bevitele és karbantartása.

Elvárás:

  • Gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Beszerzési területen szerzett releváns tapasztalat (pályáztatás, szerződéskötés, piacelemzés)
  • Folyékony angolnyelv-tudás
  • Magabiztos tárgyaló képesség
  • e-Sourcing rendszerek használatában szerzett gyakorlati tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi projektekben részvétel
  • Nagyfokú önállóság
  • Éves bónusz
  • Cafeteria juttatások
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!