Megbízónk közepes méretű, külföldi gyártócég, Pest vármegyében. Termelési és műszaki vezetőt keresünk hozzájuk.

Üzemvezető

#termelésirányítás #minőségbiztosítás #gyártás #BRC #IFS #ISO

Jelentkezek

Főbb feladatok:

  • A termelés és a hozzá tartozó munkafolyamatok szervezése, irányítása
  • Termelőüzemek készleteinek biztosítása, egyeztetés a raktárral, évenkénti leltározás
  • A minőségbiztosítási követelmények alapos ismerete, szabályainak betartása és betartatása
  • Annak biztosítása, hogy a termék határidőben, az előírt minőségi követelményeknek megfelelően elkészüljön
  • Gyártási technológiák karbantartása, fejlesztési igények megfogalmazása
  • Felelős a biztonságos munkavégzésért, a gyártóterület rendjéért, tisztaságáért és a higiéniai szabályok betartásáért
  • Beosztott kollégák értékelésében, motiválásában, bónuszmeghatározásában való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú vagy szakirányú végzettség vagy min. 5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vegyipari, élelmiszeripari, vagy gyógyszeripari tapasztalat
  • ISO, BRC vagy IFS tanúsítvánnyal szerzett tapasztalat előny
  • Társalgási angoltudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fizetés
  • Cafeteria juttatások, nyugdíjpénztár
  • Üzemanyagtámogatás
  • Éves bónusz és teljesítmény alapú bónusz
  • Privát egyészségügyi csomag

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!