Megbízó cégünk egy családi vállalkozásként induló cég, amely mára egy közel 15 főt foglalkoztató vállalattá nőtte ki magát. Elkötelezetten azon dolgoznak, hogy működésük során fenntartható, innovatív termékeket és szolgáltatásokat kínáljanak, értékeik: a minőség, a know-how és az innováció.

Kereskedelmi és Operatív Igazgató

Új munkatársukat keressünk az ügyvezető/tulajdonos mellé.

Feladatok:

  • operatív vezetói felelőssége kiterjed a keresdelmi tevékenység mellett az üzleti terület fejlesztéséért és részben cégvezetői feladatokra is
  • a kereskedelmi szervezet operatív irányítása, koordinálása,
  • együttműködés a társterületekkel (IT, raktári, szállítmányozási, műszaki, pénzügyi terület)
  • az értékesítés pénzügyi eredményességéért való felelősség
  • az üzleti kapcsolatok bővítése
  • a vevői és beszállítói kapcsolattartás
  • a vevői igények magas szintű kielégítése
  • a vevői elégedettség fejlesztése
  • a pályázatok, ajánlatok készítése, felügyelete
  • az ártárgyalások és szerződéskötések, valamint a piaci és versenytársi információk elemzése
  • akciók indítása
  • vezetői adminisztráció
  • kereskedelmi beszámolók, statisztikák, jelentések és kimutatások elemzése és készítése
  • értékesítési kollégák motiválása és szakmai fejlesztése
  • részvétel az új, innovatív szolgáltatások piaci bevezetésében
  • közvetlen felettese az ügyvezető igazgató, neki és a tulajdonosoknak fog riportolni

Elvárások:

  • Vezetői tapasztalat csapatok kialakításában és vezetésében
  • Minimum 10 éves szakmai tapasztalat értékesítési területen és ezt a szolgáltatási üzletágban szerezte
  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi és/vagy gazdasági végzettség előnyt jelent)
  • B2B értékestési tapasztalat termék és szolgáltatás értékesítési területen
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás előőnyt jelent, de nem feltétel
  • Csapatjátékos, emberközpontú és motiváló személyiség
  • Ambiciózus és jó munkabírású, valamint ügyfélközpontú, profit- és ügyfélorientált gondolkodásmódú

Megbízónk a kiválasztott jelöltnek egy stabil hátterű, családias légkörű cégben egy kihívásokkal teli kereskedelmi vezetői pozíciót kínál, folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát online rendszerünkön keresztül, magyar és angol nyelvű önéletrajza feltöltésével, valamint egy adatlap és egy rövid kérdőív kitöltésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva tudja benyújtani.

Kérjük, pályázatát

NE

a "JELENTKEZEK" gombra kattintva, hanem az alábbi linken adja le: