Megbízónk egy stabil és fejlődő magyar vállalat, amely egy műszaki üzemeltetéssel, épületgépészeti, elektromos és technológiai kivitelezéssel foglalkozó magyar vállalatcsoport, ahová most egy új vezetőt keresünk.

"> Igazgatósági Tag/Vezérigazgató helyettes

Igazgatósági Tag/Vezérigazgató helyettes

Üzemeltetéssel, épületgépészeti, elektromos és technológiai kivitelezéssel foglalkozó magyar vállalatcsoporthoz keressünk új munkatársat.

Feladatok:

  • Szoros együttműködés a szervezet vezérigazgatójával, a tulajdonos képviselőjével, valamint az IT tagjaival, a tulajdonossal
  • Munkavégzés helye: 80% Budapest, 20% Debrecen
  • A szervezet képviselete az érintettek felé
  • Részvétel az elnökségi üléseken és a döntéshozatali folyamatokban
  • Igény szerint különböző testületi bizottságokban való tevékenység
  • Stratégiai és értékesítési tanácsadás
  • Profit orientált gondolkodásmód és tapasztalatok, profit maximalizálás
  • A jogi és etikai normák betartásának biztosítása
  • Szakértelem és sokrétű nézőpont hozzájárulása a testületi megbeszélésekhez

  • A budapesti iroda kiépítése és felfuttatása
  • A cég operatív irányítása
  • A területek működésének biztosítása, és munkájuk összehangolása, a költségvetésük és a terv/tény szerinti működésük ellenőrzése
  • A gazdaságosság és hatékonyság fokozására vonatkozó intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • A közvetlen felügyelete alá tartozó munkatársak értékelését is végzi, amiről közvetlenül az ügyvezetőnek, szükség esetén a tulajdonosnak riportol; közvetlenül 5-6 fő és közvetve kb. 60 fő irányítása

Elvárások:

  • Közgazdász vagy egyéb pénzügyi felsőfok
  • Előny cégvezetésben szerzett tapasztalat
  • Értékesítés fejlesztésében, támogatásában szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat és team építésében szerzett jártasság
  • Profitorientált szemlélet, multinacionális környezetből
  • Angol nyelvtudás (Német nyelvtudás előny)

Személyes elvárások:

  • Megbízható
  • Lojális
  • Következetes
  • Diplomáciai érzékkel rendelkező
  • Tulajdonosi szemlélettel rendelkező
  • Jövő építő attitűd

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát online rendszerünkön keresztül, magyar és angol nyelvű önéletrajza feltöltésével, valamint egy adatlap és egy rövid kérdőív kitöltésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva tudja benyújtani.

Kérjük, pályázatát

NE

a "JELENTKEZEK" gombra kattintva, hanem az alábbi linken adja le: