Megbízónk közepes méretű gyártócég, Budapesttől nem messze, a 3-as út mellett. Főkönyvelőt keresünk hozzájuk.

"> Főkönyvelő

Főkönyvelő

#főkönyvelő #gyártás #SAP #Deacom

Főbb feladatok:

  • Teljeskörű könyvelés
  • Éves beszámoló elkészítésében való közreműködés, kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal
  • Adóbevallások (ÁFA, TAO, 01) és statisztikai jelentések készítése, adófolyószámlák egyeztetése
  • Tárgyi eszköz program kezelése – SAP-n belül
  • Pénzügyi egyeztetéseken való részvétel
  • Havi- és éves zárásokban való közreműködés
  • Az ERP program fejlesztésének támogatása
  • Szolgáltatás számlák kiállítása

Elvárások:

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség és mérlegképes könyvelői képesítés
  • Társalgási angol tudás írásban és szóban is

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fizetés
  • Cafeteria juttatások, nyugdíjpénztár
  • Éves bónusz és teljesítmény alapú bónusz
  • Privát egészségügyi csomag

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!