SPECIALISTA/TKA  ZÁKAZNICKÉ PÉČE s AJ– atraktivní finance i benefity

Pro našeho klienta, lídra na světovém trhu v oblasti výroby papírových obalů,
hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici SPECIALISTA/TKA  ZÁKAZNICKÉ PÉČE s AJ.
Pozice a výroba je situována ve Štětí, cca 50 km Severozápadně od Prahy, 40 minut autem z Letňan. Firma poskytuje mimo jiné benefity i příspěvek na dopravu.

CUSTOMER CARE

CO VÁS ČEKÁ
Zákaznická podpora pro zahraniční zákazníky, zodpovídání dotazů primárně v AJ
Příjem, evidence a zpracování objednávek
Příprava cenových nabídek
Ověření dostupnosti zboží, kalkulace ceny, možnosti dopravy
Aktualizace informací o zákaznících v SAPu
Příprava podkladů pro fakturaci, reporting

POŽADAVKY
Min 2 roky zkušenosti v oblasti zákaznické podpory, ideálně z výrobní firmy
Pokročilá znalost AJ slovem i písmem (denní využití, mezinárodní klientela)
Znalost systému SAP velkou výhodou
Samostatný a zodpovědný přístup, zákaznická orientace, pečlivost
Zdravý selský rozum, schopnost řešit problémy, odolnost vůči stresu

NABÍZÍME
Zázemí stabilní silné mezinárodní společnosti
Možnost dalšího rozvoje a růstu
Moderní pracoviště ve Štětí
Atraktivní finanční ohodnocení
Celou řadu lákavých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, Relax pasy, penzijní připojištění, jazykové kurzy, příspěvek na dopravu, příspěvek na dětské tábory a další)

KONTAKT
Tereza Ščerbová
Senior konzultant

T. +420 722 903 054
E. tereza.scerbova@hill-international.com